
Když naše děti vyrůstaly s knihami a filmy o Harrym Potterovi, moje kamarádka Katty i já jsme je četly a sledovaly
s nimi. A obě nás zajímalo, co se s dospělými hrdiny kouzelnického světa dělo po závěrečné bitvě o Bradavice.
Začaly jsme psát fanfiction povídky. Abychom je měly kam ukládat, pořídily jsme si blog. Nápad to byl kapku praštěný. Nazvaly jsme jej proto Šílené šuple.
Přešlo několik let, blog už není. Kamarádka Katty náš svět opustila. Ale své povídky v počítači stále mám. A taky naštěstí mám některé ilustrace a bannery - digitální koláže, které Katty vytvářela ke spoustě mých i svých textů. Opravdu uměla. Myslim, že je čas, abych všechno znovu vytáhla na světlo: