Cesty k sobě vznikaly složitě a dlouho. První dvě části jsem napsala... a pak mi nějak došla inspirace. Povídka zůstávala dlouho nedokončená. Naštěstí existuje Duben, měsíc drabble. Napadlo mne během ní zkusit povídku dokončit jako drabble seriál. A klaplo to. Více či méně praštěná témata mi vůbec nepřekážela, naopak pomohla povídku přivést ke konci, jaký jsem si představovala.

Cesty k sobě - první část

  Cesty k sobě - druhá část

Cesty k sobě - třetí část

Banner  a obrázek k povídce vytvořila formou digitálních koláží, ještě dávno před razantním nástupem AI,
moje kamarádka a spolumajitelka Šíleného šuplete - Katty

Zpět na stránku Fanfiction z Šíleného šuplete