
Sama bych nejspíš celou knížku nenapsala, vyhovují mi kratší až nejkratší formáty. Takže ani povídek jsem nenapsala moc. Některé vyšly tiskem v nejrůznějších sbornících, jiné pak v online médiích.
Tady jsou všechny pohromadě:
Cesta do pravěku
Děvče nešťastný
Zpět na stránku Čtení k perníku a ke kávě